Zespół

 adw. Magdalena Sobaszkiewicz

Adwokat Magdalena Sobaszkiewicz ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jest także absolwentką dwuletniego Studium Prawa Brytyjskiego The University of Cambridge Diploma in „An Introduction to the English and European Union Law”.

W 2008 roku uzyskała wpis na listę aplikantów adwokackich przy Wielkopolskiej Izbie Adwokatów w Poznaniu. W 2012 roku z wynikiem pozytywnym zdała egzamin adwokacki.

Posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Zajmuje się prowadzeniem postępowań sądowych oraz odszkodowawczych, m.in. z zakresu szkód komunikacyjnych i medycznych.

 

Anna Zająkała

Studentka 4 roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów uczestniczyła w wielu kursach m.in. z prawa medycznego oraz energetycznego.

W Kancelarii zdobywa doświadczenie z zakresu prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego a także prawa cywilnego, w tym rodzinnego oraz spadkowego. W tych dziedzinach pragnie się specjalizować.

 Biegle włada językiem angielskim.